TƏBRİK EDİRƏM...

Almanya Öncülerimizden Antalya Kaleiçi / Alm. Düsseldorf Büroya Bağlı Marına BIN,

Lıtvanya Öncülerimizden Antalya Kaleiçi / Alm. Düsseldorf Büroya Bağlı VILIJA MACIULIENE,

Azerbaycan Öncülerimizden Azerbaycan Şahdağ Büroya Bağlı GÜNEL FƏRZƏLİYEVA,

Ukrayna Öncülerimizden Chance Büroya Bağlı Валентина Захарова,

Erzincan Öncülerimizden Erzincan Merkez Büroya Bağlı Mustafa Remzi ÖZDEMİR,

Gaziantep Öncülerimizden Gaziantep Nizip Büroya Bağlı Serap ÇAPAN,

Gaziantep Öncülerimizden Gaziantep Nizip Büroya Bağlı Serap ÇAPAN,

Rusya Öncülerimizden İstanbul Kafkas Büroya Bağlı HKAVA ALIDIBIROVA,

İzmir Öncülerimizden İzmir Simya Büroya Bağlı Nermin GÖNEY,

İzmir Öncülerimizden İzmir Torbalı Büroya Bağlı Rukiye BİGEÇ,

Kazakistan Öncülerimizden Kazakistan 15 Büroya Bağlı Gulmıra ZHOLAMANOVA,

Kazakistan Öncülerimizden Kazakistan 16 Büroya Bağlı Сагындык Кошкалиев,

Kazakistan Öncülerimizden Kazakistan 16 Büroya Bağlı АЙТОЛГАН МАХАМБЕТОВА,

Kazakistan Öncülerimizden Kazakistan 18 Büroya Bağlı Айгерим Толеу,

Kazakistan Öncülerimizden Kazakistan 21 Büroya Bağlı ЖЕМИС КИМАШЕВА,

Kazakistan Öncülerimizden Kazakistan 30 Büroya Bağlı Сырга Багытова,

Kazakistan Öncülerimizden Kazakistan 31 Büroya Bağlı Касенова Лязат,

Kazakistan Öncülerimizden Kazakistan 36 Büroya Bağlı Гульмира Нысанбаева,

Kazakistan Öncülerimizden Kazakistan 39 Büroya Bağlı ГҮЛНАЗ ИСМОИЛОВА,

Kazakistan Öncülerimizden Kazakistan 6 Büroya Bağlı Айгерим Нурмахамбетова,

Kazakistan Öncülerimizden Kazakistan 9 Büroya Bağlı Bazarsuren BAYARKHUU,

Moğolistan Öncülerimizden Malatya Merkez Büroya Bağlı Dolgormaa LKHAMSUREN,

Sakarya Öncülerimizden Sakarya Büroya Bağlı Seda AKYILDIZ,

 

Bronz Öncü olmuştur, 

 

Almanya Bronz Öncülerimizden Almanya Frankfurt Büroya Bağlı Hürü ÇAĞLAR,

Tokat Bronz Öncülerimizden Tokat Büroya Bağlı Asiye YİĞİT,

Amasya Bronz Öncülerimizden Amasya Büroya Bağlı Birsen KAYA ODUNCU,

Antalya Bronz Öncülerimizden Antalya Akdeniz Büroya Bağlı Hafize ŞAHİNBAŞ,

Kazakistan Bronz Öncülerimizden Kazakistan 4 Büroya Bağlı КУЛБАГДА ТОГАЕВА,

Kırgızistan Bronz Öncülerimizden Kırgızistan 6 Büroya Bağlı Gulnur KARYPOVA,

Kırgızistan Bronz Öncülerimizden Kırgızistan 7 Büroya Bağlı Chınora ZHURAEVA,

Moğolistan Bronz Öncülerimizden Malatya Merkez Büroya Bağlı Dolgormaa LKHAMSUREN,

Rusya Bronz Öncülerimizden Rusya 3 Büroya Bağlı Людмила Дорошенко,

 

Gümüş Öncü olmuştur, 

 

Kendilerini ve Ekibini Kutlar Başarılarının Devamını Dileriz.